Inzerát již není k dispozici

Pavel Vaněk

Centrum zdraví, výživy a pohybu -Supervizor

DO NOVĚ OTEVŘENÝCH poboček našeho centra zaškolíme ženy i muže pro práci v kanceláři. Možnost práce na HČ/VČ i brigádně.

NÁPLŇ PRÁCE: metabolické analýzy pomocí speciálního bio-analyzéru a vyhodnocování výsledků, sestavení jídelníčků a výživových programů, vedení kurzů cvičení a pohybu (fitclub), zdravého stravování (školy zdraví a výživy). Možnost práce i ve specializovaném odvětví jako sport.výživa, cílená výživa srdce nebo oblast péče o pleť. Zaměřujeme se na dlouhodobost a denní kontakt s klienty(kontroly,nakupování potravin, servis a následná péče)

NABÍZÍME: možnost až 100% práce dělat formou homeoffice ( online) zaškolení, vzdělávání a rekvalifikační kurz, volnou pracovní dobu. Nadstandardní fin. ohodnocení. Práci na pobočce v okolí Vašeho bydliště. VČ.8-12 000 Kč/ HČ.25-35 000 Kč.Perspektivu a možnost kariérního růstu!Sebevzdělávání a uplatnění v praxi, po zaškolení možnost kariérního růstu.

POŽADUJEME: pracovitost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem , schopnost práce s lidmi, zájem o problematiku. PŘEDEVŠÍM ochota pomáhat lidem a zlepšovat jejich zdraví a kondici.

OSOBNÍ ( Online ) POHOVOR NUTNÝ !

  • Nejedná se o práci v terénu !
  • Ani o dealerskou činnost !

Volejte na tel. nebo rovnou zašlete životopis.