Inzerát již není k dispozici

Servisní technik koncových zařízení

Do našeho HW týmu, který poskytuje IT podporu a HW servis našim zákazníkům, hledáme Servisního technika koncových zařízení na pobočky v Pardubicích a Smiřicích.
Jste připraven/a řešit instalace, servis a správu výpočetní techniky? Tak hledáme právě vás.

Co budete dělat?

  • Opravy, instalace, konfigurace a správu koncových zařízení na pobočce nebo přímo u zákazníka.
  • Drobné montáže datových sítí a multimediální techniky.
  • Komunikovat se zákazníky při řešení incidentů.
  • Instalace a konfigurace síťových prvků, správu desktopových OS MS Windows a kancelářských aplikací.
  • Budete se podílet na rozsáhlejších implementačních projektech.
  • Evidovat pracovní činnosti v interním systému.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

  • Základní praxe s prováděním HW oprav NB a PC.
  • Dobrá orientace v koncových zařízeních a periferiích (HW i SW).
  • Základní znalost sítí.
  • Výhodou budou zkušenosti se serverovými technologiemi Microsoft (např. Windows, Exchange, SQL, Active Directory, Terminálové služby, Office 365).
  • ŘP sk. B – aktivní řidič podmínkou.
  • Anglický jazyk na úrovni porozumění technické dokumentaci a návodům.
  • Vyhláška 50 § 5 nebo 6 výhodou (ne podmínkou).

Můžete si vybrat, kde bude váš pracovní stůl:

  • Rokycanova 2730, Pardubice.
  • Nám. Míru 22, Smiřice.

Co AUTOCONT nabízí:

  • Jsme stabilní a úspěšná česká IT firma, která má ambice dále růst.
  • Budeme podporovat i další stránky rozvoje vaší osobnosti – soft skills školení a školení odborných dovedností s možností získat certifikace.
  • Možnost kariérního postupu.
  • K dispozici dostanete služební automobil, který po zkušební době lze využívat i k soukromým účelům.
  • 5 týdnů dovolené.
  • 12 tis./rok do cafeterie, stravenkový paušál, penzijní připojištění až 1.100 kč/měsíc.
  • Partnerské slevy na pohonné hmoty a energie, výhodné telefonní a datové tarify pro celou rodinu.
  • Není to jen o práci, můžete se těšit i na firemní sportovní a společenské akce.