Zkuste jít nabrigadu.cz ?

Operátor/ka výroby – Žáravice – okres Pardubice

Hledáme nové kolegy - kolegyně do výroby J

Pracovní náplň:

  • Kontrola a balení dílů
  • Drobné montážní práce na výrobcích
  • Kontrola kvality

Požadujeme:

  • Nemusíš nic umět, vše Tě rádi naučíme
  • chuť se učit novým věcem
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní/odpolední/noční)
  • Ochotu dojíždět do zaměstnání
  • – 15km Pardubice
  • - 25km Hradec Kr.

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti s jistotou
  • příslušné mzdové ohodnocení
  • mzda: 120,- až 140–/hod + příplatky
  • Docházkový bonus
  • Bonus za třísměnný provoz
  • Příplatky
  • Možnosti záloh
  • Prémie za kvalifikaci – čím víc toho umíš, nebo se naučíš, tím více budeš ohodnocen
  • Příjemné zázemí
  • Možnost zvýhodněného stravování