Zkuste jít nabrigadu.cz ?

IT Key Account Manager – datové komunikace a bezpečnost

Ryze česká firma působící na trhu více než 30 let hledá do svého týmu člověka s výbornými komunikačními dovednostmi, obchodním myšlením, zájmem se stále učit novým věcem a chutí hledat nové výzvy a příležitosti k osobnímu rozvoji.

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání a získávání nových klientů a udržování vztahů se stávajícími klienty v oblasti datových komunikací a bezpečnosti
  • úzká spolupráce s technickým oddělením, tvorba nabídek a kalkulací, vedení obchodních jednání
  • aktivní podíl na obchodní a marketingové strategii v přidělené produktové oblasti

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • víceletou praxi na obdobné pozici
  • znalost informačních a komunikačních technologií se zaměřením na bezpečnost
  • oceníme zkušenosti s produkty typu Flowmon, AddNet, NetSHIELD apod.
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • orientaci na zákazníka a výsledek
  • pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, schopnost samostatné práce
  • ochotu učit se a rozvíjet v nových oblastech
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
  • motivující finanční ohodnocení
  • dovolenou nad zákonný rámec
  • zaškolení
  • notebook, mobilní telefon a osobní automobil
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zázemí stabilní ryze české společnosti
  • nástup dle dohody