Zkuste jít nabrigadu.cz ?

Inzerát již není k dispozici

Manažer - Vedoucí stabilních objektů PARDUBICE

Náplň práce:

Zajišťování provozu/vedení ostrahy objektů obchodních center – oblast PARDUBICE

  • - řízení ostrahy
  • - plánování směn
  • - kontrolní činnost
  • - komunikace s klientem

Požadujeme:

  • - SŠ vzdělání
  • - ŘP skupiny B
  • - trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů)
  • - solidní vystupování, spolehlivost, zodpovědnost
  • - praxe s vedením kolektivu vítána
  • - časovou flexibilitu, psychickou odolnost, schopnost jak samostatné, tak týmové práce
  • - práce na PC – pokročilý uživatel
  • - kreativitu, výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • - zajímavou a dynamickou práci na HPP
  • - dobrou pracovní morálku a práci ve stabilní společnosti
  • - NÁSTUPNÍ plat od 27.000,- Kč
  • - mladý pracovní kolektiv
  • - zaměstnanecké výhody
  • - služební telefon
  • - notebook
  • - automobil

Do životopisu nezapomeňte uvést telefonní kontakt a mailovou adresu.