CCL s.r.o.

TECHNIK - PŘÍPRAVA KALKULACÍ

Náplň práce:
- zpracování cenových nabídek otvorových výplní a příslušenství dle požadavků zákazníků
- práce v konstrukčním a výrobním programu KLAES, VISION
- koordinace a plánování realizací, řešení servisních a pozáručních případů
- konstrukční činnost v souladu s technickou dokumentací
- technická podpora a poradenství koncovým zákazníkům

Výhodou:
- zkušenosti s kalkulací cen a technologií ve stavebnictví výhodou

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání technického nebo stavebního směru
- znalost technické dokumentace
- práce v konstrukčním a výrobním programu KLAES, VISION
- technické myšlení, pečlivost, orientace na výsledek
- samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
- pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- orientace na výsledek, organizační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B

VÝŠE PLATU dle praxe a zkušeností
absolvent: 28.000,- - 32.000,- Kč
s praxí: 33.000,- - 45.000,- Kč

Nástup možný ihned