Inzerát již není k dispozici

Obsluha v Pivních lázních Bernard v Praze

Nabízíme zaměstnání na pozici obsluha, masér/ka v Pivních lázních Bernard v Praze

Náplň práce:

Obsluha recepce a zajištění chodu lázní

Kompletní příprava procedur a udržování čistoty

Provádění masáží (není potřeba praxe)

Komunikace se zákazníky

Administrativa spojená s provozem

Naše požadavky:

Znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Základní uživatelská znalost práce na pc

Samostatnost a zodpovědnost

Organizační schopnosti a proklienstký přístup

Práce na živnostenský list nebo na dohodu

Masérský kurz výhodou

Nabízíme:

Nástupní mzda 143 Kč/hod. + provize z provedených masáží

Zajištění masérského kurzu zdarma

Provize z prodaných procedur a doplňkového zboží

Možnost plánování směn

Využívání služeb lázní za zvýhodněné ceny

Práci v mladém kolektivu v krásném a čistém prostředí

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu či telefonicky :)