Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Servisní mechanik (i bez praxe) - 35 000 Kč + bonusy

Pro významného klienta poskytujícího náhradní mechanické díly a servis mechanických dílů vysokozdvižné techniky a stavebních strojů hledáme vhodného uchazeče na pozici Servisního mechanika

Nejedná se o agenturní zaměstnání - pouze zajišťujeme pohovory.

Náplň práce:

- mechanické opravy VZV techniky a stavebních strojů

- příprava potřebného materiálu

- komunikace s týmem skladníků a ostatních techniků

- výjezd za opravami v rámci regionu

- pracovní doba 7:00 až 15:30 (bez víkendů a svátků)

Požadavky:

- ŘP sk. B+C podmínkou

- manuální zručnost

- praxe z pneuservisu nebo autoservisu výhodou, ale není podmínkou

- šikovné a zručné společnost ráda zaškolí a naučí potřebné dovednosti

Finanční podmínky a benefity:

- nástupní mzda 31 - 35 000 Kč

- bonus po zaškolení až do výše 40 % ze základní mzdy

- stravenky a příspěvek na penzijní pojištění

- služební vůz pro cestování za klienty, možné i na cesty domů

- nástup možný ihned / dohodou

- smlouva na dobu určitou s prodloužením na dobu neurčitou

Místo pracoviště: Praha 10

(MHD dostupné například: z metra Háje cca 15min autobusem, z metra Depo Hostivař cca 15 min autobusem)

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku nám zavolejte na uvedené kontakty nebo zašlete Váš životopis.

Těšíme se na Vás!