Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Obchodní zástupce pro společnost Easyeat

Zavedená společnost podnikající v gastronomii hledá, obchodního zástupce
Očekáváme milého, skromného, zodpovědného a učenlivého člověka.

Náplň práce:

Aktivní komunikace s vyhledáváním míst pro prodej jídel české, mezinárodní kuchyně v krabičkách

Administrativní práce

Hodně práce v terénu

Požadujeme:

Řidičský průkaz sk. B

Trestní bezúhonnost

Samostatnost, dochvilnost, komunikační schopnosti

Nabízíme:

Práce brigádně na dohodu či HPP

Vhodná pro komunikativní lidi

Volná pracovní doba

Benefity –  Multisport karta, oběd zdarma,

Možnost karierního růstu, skvělý kolektiv