Inzerát již není k dispozici

Asistent/ka - 36 000/měs - Praha 4

Pro našeho významného klienta, jednu z největších elektrotechnických společností v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior asistent/ka

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

- příprava jednoduchých smluv a objednávek pro servisní služby

- nákupní administrativa - objednávky, příjemky

- administrativa servisního oddělení (práce v systému Open Air)

- zadávání odpracovaných hodin,nákladů, výnosů

- řízení zakázek

- reporting servisnímu managerovi

- příprava podkladů pro fakturaci

Požadavky:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- alespoň jeden rok praxe v administrativě

- znalost administrativních úkonů

- dobrá znalost práce s PC (Excel, Word, Powerpoint, Outlook, net)

- znalost Aj na úrovni B2-C1 (denní komunikace s kolegy, nadřízenými)

- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

- mzda 36tis měsíčně hrubého

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- zajímavou a různorodou práci

- moderní pracovní prostředí

- využití Aj na denní bázi