Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Office administrátor/ka - 2 směny (ranní/odpolední)

Pro našeho významného klienta zabývajícího se skladováním a logistikou drobné moderní elektorniky, přijmeme pracovníka na pozici:

Office Administrátor/ka

Místo pracoviště: Stránčice, Praha - východ (svozový autobus z metra C - Roztyly)

Náplň práce:

- administrativní podpora týmu, který řeší celou logistiku skladu

- zadávání a kontrola dat v systému

- práce s dokumenty (třídění, skenování, kopírování)

- zaskladnění/vyskladnění objednávek (v rámci systému v počítači)

- 2 směnný provoz (týden ranní 7-15,30 / týden odpolední 12 - 20,30 - odpolední směny lze upravit dle domluvy)

Nabízíme:

- smlouva na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení)

- 25 dní dovolené

- základní mzda 24 500 Kč

- příplatky dle ZP (případné přesčasy, víkendy, práce ve svátek)

- stravenkový paušál 75 Kč/směna (tedy 1 500 Kč čistého k výplatě navíc)

- příspěvek na praní OOPP 1 000 Kč / měsíc (čistého k výplatě navíc)

- multisport karta

- týdenní zálohy (až 1.000 Kč týdně)

- možnost ubytování (ubytování strháváme ze mzdy) nebo příplatek na vlastní ubytování 1 500 Kč / měsíc hrubého

- svozový autobus zdarma z metra C - Roztyly

- nástup ihned/dohodou

Jaké dovednosti k tomu potřebujete:

- základní znalost práce na počítači (MS Word, Excel, Oulook)

- základní orientaci v procesech v rámci skladu výhodou

- znalost AJ na střední úrovni (odepisování emaily na požadavky)

- čistý výpis rejstříku trestů (podmínkou)

- logické myšlení, ochota učit se novým věcem

- loajalita k firmě

- samostatnost

Informace o náboru:

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis v odpovědi na tuto nabídku.

Vybraní uchazeči budou pozváni do výběrového řízení.