Inzerát již není k dispozici

Asistent/ka prodeje v papírnictví McPen-OC Westfield Chodov Praha

Nově k sobě hledáme asistenta/ku prodeje do papírnictví McPen. Že by tě práce, kde na tebe čeká obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, práce se zbožím a s pokladnou bavila? Piš si, že se ti v naší skvělé partě zalíbí.

Jsme špičkovým papírnictvím, které neustále rozšiřuje své prodejny po celé České republice. Čeká tě rozmanitá práce a nastoupit můžeš ihned.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

  • obsluha zákazníků
  • odborné poradenství a prodej
  • doplňování zboží
  • práce s pokladnou
  • starost o chod prodejny

A co od tebe požadujeme?

  • komunikativnost
  • schopnost navázat kontakt se zákazníkem
  • praxi na obdobné pozici
  • základní znalost práce na pc
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • chuť pracovat a učit se novým věcem

Co ti na oplátku nabízíme?

  • stravenky v hodnotě 150 Kč za odpracovanou směnu
  • příspěvek ve výši 500 Kč na životní pojištění či penzijní spoření
  • zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na školní pomůcky, příspěvek na dětské tábory
  • stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
  • příjemný kolektiv

Zaujala tě naše nabídka práce? Tak ani minutu neváhej a zašli nám svůj životopis. Možná tě už brzy přivítáme mezi sebou v McPen.