Zkuste jít nabrigadu.info ?

Gatekeeper - mzda 185 - 220 Kč/h - Chrášťany

Hledáte stabilní práci, kde dostanete mzdu vždy včas? Přidejte se k přední české společnosti zabývající se bezpečností, údržbou a technologiemi!

Co bude vaším úkolem:

· Kompletace transportních dokumentů v interním programu

· Kontrola plomb + odplombování dopravních prostředků při příjezdu do areálu

· Plombování dopravních prostředků a vydávání transportních dokumentů řidičům při odjezdu z areálu

· Zaznamenávání informací o příjezdech / odjezdech do interního systému

· Kontrola dostupných návěsů na rampách a parkovišti, kontrola plomb na naložených návěsech, jejich evidence do systému

Co požadujeme:

· AJ komunikativní – NUTNÉ (každodenní komunikace v AJ)

· Fyzickou zdatnost

· Trestní bezúhonnost

· Uživatelskou znalost MS Office a znalost práce s počítačem

Co vám za to nabídneme:

· Mzdu 185 Kč/h na HPP, 220 Kč/h na DPP

· Práci od pondělí do pátku 16:00 - 00:30 h

· Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

· Příspěvek na stravování

· Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

· Výroční odměny

· Happy days

· MultiSport kartu

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Nástup: IHNED

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.