Inzerát již není k dispozici

Supervizor provozu pro Cinema City Chodov

DPP * práce na plný úvazek - minimálně 180 hodin/měsíc * nástup ihned * vhodné pro absolventy

Platové podmínky: 155 Kč/hod

Pracovní náplň:

naučit se práci na všech provozních pozicích v kině

vedení pohovorů se zájemci o brigádu

koordinace brigádníků a zajištění obsazenosti směn

zacvičování nováčků na pozice

provozní výpomoc

personální administrativa

zajišťuje backoffice (mailová komunikace)

komunikace s manažery i s brigádníky

vedení statistik, tabulek, výkazů

Požadujeme:

naprostá spolehlivost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu - pracovní doba kopíruje provozní dobu kina je třeba s tím počítat, komunikační schopnosti, velmi dobré znalosti PC - výborné znalosti word, excel, internet atd., Aj výhodou

Nástup ihned

Zašlete své CV s fotografií a my se Vám určitě ozveme.