Inzerát již není k dispozici

PERFECT CANTEEN s.r.o.

🔥 BARISTKA DLOUHODOBĚ až 180, po-pá ranní směny, HPP

Popis pozice

Do příjemné firemní kavárny přijmeme milou a usměvavou posilu, která se stane součástí přátelského a dobře fungujícího týmu.

Jako Barista/Obsluha kavárny u nás budeš:

Profesionálně a s úsměvem komunikovat se zákazníky a plnit jejich přání.
Připravovat kávu, čaje a další nápoje.
Vydávat drobné občerstvení, snacky, zákusky.
Jsi tváří naší kavárny, díky tobě se k nám zákazníci vracejí.

Co nabízíme

Skvělý tým, přátelskou atmosféru a dlouhodobou a stabilní práci.
Pracovní poměr na dobu neurčitou a práci od pondělí do pátku, ranní směny.
Vše na výplatní pásce, řádně placená dovolená 4 týdny.
Dobré jídlo během celého dne a slevy na naše produkty.
MultiSport kartu, volnočasové benefity pro tebe a tvou rodinu, vstupenky zdarma do ZOO Praha, Botanické, aquaparku.
Slevy na pojištění

Co požadujeme

Bohaté zkušenosti nejsou třeba, rádi tě vše naučíme.
Příležitost máme především pro srdcaře se zájmem o gastro, o práci s lidmi a pro lidi.
Důležitá je pro nás schopnost komunikace, flexibilita, loajálnost a smysl pro detail a pořádek.

Těšíme se na Tvou odpovědi!