Zkuste jít nabrigadu.cz ?

Inzerát již není k dispozici

IT specialista koncových zařízení - junior/absolvent

Pojďte nastartovat svou kariéru v IT jako specialista koncových zařízení, který/která se bude pod vedením zkušených kolegů starat o servis a konfiguraci koncových zařízení (HW i SW) u našich zákazníků. Čekají vás časté výjezdy k zákazníkům, kterými jsou velké a střední firmy v části hlavního města Prahy, Středočeského kraje, Jihočeského kraje, Západočeského kraje a Ústeckého kraje.

Co bude vaším úkolem?

  • Nemusíte mít rozsáhlé zkušenosti, rádi vás vše naučíme, ale ceníme si nadšení a proaktivity.
  • Stanete se uživatelskou podporou našeho zákazníka, u kterého budete zajišťovat servis a konfiguraci klientských stanic, tiskáren, správu HW, reinstalaci OS aj.
  • Primárně budete řešit on-site servis přímo u zákazníků ve firmě (80% výjezdy a 20% práce na servisní středisku).
  • Budete mít zodpovědnost za logistickou činnost svěřené techniky a za včasnost a správnost servisních prací.

Co stačí, abychom se potkali?

  • Chuť a zájem o IT je u nás prioritou – nemusíte mít praxi v oboru, u nás vás vše naučíme, učit se budete od zkušenějších kolegů.
  • Základní praktická zkušenost s IT - opravy HW (např. výměna základní desky na notebooku), SW na úrovni OS, základní znalost problematiky sítí.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Anglický jazyk bude vaší výhodou.

Jakou osobnost hledáme?

  • Komunikativní s pro-klientským přístupem. Budete v častém kontaktu se zákazníky, kterým budete pomáhat řešit jejich IT problémy.
  • Umíte si práci zorganizovat – klademe důraz na samostatnost a zodpovědnost za přidělenou práci. Důležitý je pro nás výsledek.
  • Nevadí vám práce pod tlakem – dokážete s chladnou hlavou řešit více úkolů najednou.

Kde budete pracovat?

  • Časté výjezdy k zákazníkovi.
  • Servisní středisko Praha.

Co zajímavého vás s námi čeká?

  • Jsme stabilní a úspěšná česká IT firma, která má ambice dále růst.
  • K dispozici vám bude zkušený mentor, který vás společně s IT specialisty odborně i technicky zaškolí.
  • Budeme podporovat i další stránky rozvoje vaší osobnosti – soft skills školení, školení odborných dovedností a získávání certifikací.
  • Pestrá pracovní náplň - výjezdy k zákazníkovi firemním automobilem.
  • 5 týdnů dovolené jako standard a při pracovních výročích i něco navíc.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • 12 tis./rok do cafeterie, stravenkový paušál, penzijní připojištění až 1.100Kč/měsíčně.
  • Firemní automobil i k soukromým účelům.
  • Partnerské slevy – slevy na pohonné hmoty, výhodné telefonní a datové tarify pro celou rodinu.
  • Firemní sportovní a společenské akce.