Inzerát již není k dispozici

Systémový specialista pro vzdálenou správu

Hledáme šikovné IT specialisty, které baví moderní technologie, cloudová řešení a mají chuť neustále rozvíjet své znalosti v oblasti IT. Vaším úkolem bude vzdálená nebo on-site správa našich zákazníků včetně komunikace a výjezdů při řešení vzniklých incidentů. Pokud hledáte ve své práci rozmanitost, u nás ji najdete. Budete mít na starosti zákazníky, kteří působí v různých oborech s odlišnými požadavky na správu IT. Přidejte se k nám!

Co bude vaším úkolem?

  • Vzdálená nebo on-site správa a kontrola IT prostředí našich zákazníků.
  • Správa serverových technologií Microsoft (Windows Server, Exchange, SQL, Active Directory, Terminálové služby, Office 365).
  • Instalace a konfigurace síťových prvků.
  • Správa antivirových SW a zálohování.
  • Opravy, instalace, konfigurace a správa koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny, periférie).
  • Aktivní komunikace se zákazníky při řešení incidentů.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

  • Zkušenosti se serverovými technologiemi Microsoft (Windows, Exchange, SQL, Active Directory, Terminálové služby, Office 365).
  • Základní znalost sítí.
  • Zkušenosti se správou a konfigurací zálohovacích řešení.
  • Orientace ve virtualizaci bude vaší výhodou.
  • Chuť a zájem o IT je u nás prioritou – budete spolupracovat se zkušenými IT specialisty, kteří vám rádi předají potřebné know how.
  • ŘP sk. B – aktivní řidič podmínkou.
  • Aj na komunikativní úrovni.
  • Velmi dobré komunikační schopnosti s pro-zákaznickým přístupem.
  • Ochota cestovat – budete jezdit nejen k zákazníkům, ale i po našich pobočkách v rámci ČR.
  • Ochota držení pohotovostí, v případě potřeby.

Kde bude váš pracovní stůl?

  • Vinohradská 1511/230, Praha 10.

Na co se můžete těšit?

  • Jsme stabilní a úspěšná největší česká IT firma.
  • Spolupráce se zkušenými IT specialisty a sdílení know-how napříč skupinou AUTOCONT.
  • Budeme podporovat i další stránky rozvoje vaší osobnosti – soft skills školení, školení odborných dovedností a získávání certifikací.
  • K dispozici dostanete služební automobil, který můžete využívat i k soukromým účelům.
  • 5 týdnů dovolené jako standard a při pracovních výročích i něco navíc.
  • 12 tis./rok do cafeterie, stravenkový paušál, penzijní připojištění až 1.100Kč/měsíčně.
  • Partnerské slevy – slevy na pohonné hmoty, výhodné telefonní a datové tarify pro celou rodinu.
  • Kolegy, kteří se těší na nového člena týmu!