Inzerát již není k dispozici

Ostraha prodejny Kaufland

Kontakt tel.mobil odstraněnPo-Pá od 9:00 -16:00 hod., na mail: email odstraněn

Místo výkonu práce: můžete si vybrat kde budete pracovat:

Kaufland - Kolbenova 1141/35, 198 00 Praha 9 - Hloubětín

Kaufland - Střelničná 2270/46, 180 00 Praha 8 - Libeň

Kaufland - Voctářova 2401/8, 180 00 Praha 6 - Libeň

Kaufland -U plynárny 1432/64, 140 00 Praha 4 - Michle

Náplň práce: strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.

Požadujeme: čistý výpis z Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti společnosti, možnost poskytnutí zálohy až do výše 50% mzdy dle podmínek manažera, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti, zprostředkování certifikátu strážného. Nástup možný IHNED.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.

Kontakt tel. 721 954 166 Po-Pá od 9:00 -16:00 h, na mail: nabor1.centrum@protektia.cz