Inzerát již není k dispozici

Prodejci mobilních telefonů

ROMAN OBERMAJER, e-mail: email odstraněn

Pro naši zavedenou prodejnu v Hypermarketu Globus Praha - Zličín, hledáme šikovného prodejce / prodejkyni.

NÁPLŇ PRÁCE

o obsluha zákazníků na prodejně

o prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej

o komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu

o práce na PC a na internetu

o příjem a vyřizování reklamací

o administrativa, starost o chod prodejny

o znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme)

o zaškolení po dobu cca 3-5 týdnů

o pracovní doba: směnný systém krátký dlouhý týden ( v jednom týdnu pracujete PO,ÚT,PÁ,SO,NE, v druhém týdnu pak pouze ST,ČT, vždy 9-21 hod )

NABÍZÍME

o zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti

o příjemné pracovní prostředí v nové prodejně

o možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci

o motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích

o pravidelné soutěže (několikrát do roka) v prodejních dovednostech o hodnotné ceny

o slevy na firemní produkty, slevy na servis telefonů, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify

o zajímavá a dobře ohodnocená práce

o možnost nástupu IHNED

o plat až 37.500,-Kč, nástupní plat 30.700,-Kč

POŽADUJEME

o dobré komunikační a prezentační schopnosti

o příjemné vystupování a vzhled

o zkušenosti v oblasti prodeje výhodou

o znalost práce na PC na dobré úrovni, Word, Excel, Internet..

o optimismus, morální a trestní bezúhonnost

o spolehlivost a zodpovědnost

o chuť pracovat a učit se novým věcem

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ e-mailem na: prace@mobilprovas.cz

Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.

Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.

Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění.

Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby