Zkuste jít nabrigadu.cz ?

PPC Specialist

Hledáme nového člena do našeho rychle rostoucího digitálního týmu v FMCG segmentu, kde dostaneš příležitost pracovat se seniorními online marketéry se zkušenostmi napříč českým digitálním trhem. K dispozici Ti zároveň budou špičkové technologie, podpora globálního týmu v rámci mezinárodní skupiny a ambiciózní projekty.

Co nabízíme

  • zajímavou práci v dynamickém, přátelském a profesionálním týmu
  • široké technologické know-how, přímou podporu Google etc.
  • práce s nejlepšími agenturami u nás
  • zkušený tým online marketérů vždy ochotný pomoct a posouvat věci dál
  • otevřenou a přátelskou firemní kulturu
  • spolupráci v rámci mezinárodních týmů
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů zaměřených především na podporu zdraví
  • moderní kanceláře a možnost Home-office

Náplň práce

  • taktické řízení výkonnostního marketingu (sestavení konverzního funnelu)
  • přímé optimalizace PPC kampaní (display & search - Google, Facebook, Sklik etc.)
  • řízení online marketingových kanálů pro web i mobilní aplikace
  • testování výkonnostních strategií, kreativ, klíčovýc slov, LP, A/B.
  • vyhodnocování výkonu v DSPs & Google Analytics
  • práce s Google Marketing Platform
  • sběr a analýza dat, tvorba podkladů, účast na digitální strategii
  • monitoring trhu, analýza konkurence, kreativní hledání příležitostí
  • spolupráce s cross-funkčními týmy i externími agenturami na nastavení omnichannel strategie

Co očekáváme

  • minimálně 3 roky zkušeností v online marketingu s podobnou rolí
  • pokročilou znalost optimalizace Google, Facebook, Sklik systémů
  • zkušenosti se samostatným vedením online kampaní
  • kvalitní reporting a schopnost dělat závěry a doporučení
  • porozumění digitálnímu marketingu napříč celou customer journey
  • dobré komunikační schopnosti v rámci týmu
  • proaktivitu, chuť se učit, pozitivní přístup
  • zodpovědnost, cit pro detail a nastavení dělat věci správně
  • dobrou znalost češtiny a angličtiny
  • pozitivní týmový hráč, kterého baví vymýšlet nové věci
  • proaktivita, kreativita a vášeň pro dobré jídlo

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, HO, práci s top agenturami na trhu, přátelský kolektiv a mezinárodní prostředí a spousty dalších benefitů.

Budeme se těšit na Vaše reakce.