Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

ABZAKOVO spol. s r.o.

Reklamační technik ve stavební firmě - Praha/Brno

Hledáme pro významnou stavební společnost s celorepublikovou působností se sídlem v Brně hledá vhodného kandidáta na pozici:

Reklamační technik

Náplň práce:
Komplexní řešení reklamovaných vad – plánování reklamací (schůzky, místní šetření, odstraňování závad v termínu), konkrétní návrhy řešení oprav a koordinace se zhotoviteli, zaměstnanci, investory
Řízení a dohled nad pracovníky
Zajišťování materiálů pro opravy reklamovaných vad
Zajišťování podepsaných protokolů o odstranění, zamítnutí reklamací
Požadujeme:
Praxe ve stavebnictví na pozici stavbyvedoucího, reklamačního technika, TDI min. 2 roky
Znalost ČSN norem s ohledem na realizaci díla
Znalost MS Excel, Word, Outlook, AutoCAD
Znalost AJ vítána – není nutná
Komunikativnost, vstřícné jednání
Nabízíme:
Práci ve stabilní ryze české firmě
5 týdnů dovolené
Nadstandardní finanční ohodnocení (mzda + osobní ohodnocení)
Mobilní telefon, notebook
Vstřícný přístup a dobré pracovní podmínky
Pracoviště:
Praha a okolí, výhodou svůj automobil (proplacené palivo)
Nástup možný ihned!

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů