Inzerát již není k dispozici

Mark2 Corporation Czech a.s.

Strážný/á objektu se zvýšenou ostrahou - mzda až 30 000 Kč, náborový příspěvek

Nabízíme:

• Mzdu až 30 000 Kč
• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 2 000 Kč
• Pravidelné vzdělávání v oblasti bezpečnosti, rozvoj osobní kvalifikace
• Pravidelné zvyšovaní mzdy dle délky praxe a dosažené kvalifikace
• Pracovní poměr na dobu neurčitou, nebo možnost dlouhodobé brigádní spolupráce
• Možnost startu kariéry v rozvíjejícím se oboru
• Interní bezpečnostní výcvik
• Možnost profesního růstu
• Práci ve stabilním směnném provozu
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace „Strážný“
• Benefity – MultiSport kartu, každoroční sportovní den, dětský letní tábor, příspěvek na stravování
• Možnost týdenních výplat
• Příspěvek na ubytovnu + možnost zajištění ubytovny

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Požadavky:

• Trestní bezúhonnost
• Praxe v oblasti bezpečnosti – VÝHODOU
• Aj – VÝHODOU

Náplň práce:

• Kontrola vstupu do objektu
• Pochůzková činnost
• Detekce podezřelých činností v okolí objektu
• Reporting svému vedoucímu

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář