Zkuste jít nabrigadu.cz ?

Inzerát již není k dispozici

Zpracování objednávek zákazníků, fakturace - jednosměnný provoz - ROUSÍNOV

Jsme tradiční český výrobce lepidel a nátěrových hmot a hledáme do našeho týmu novou posilu na pozici pracovníka/pracovnice zákaznického centra pro zpracování zákaznických objednávek, jejich zadání do IS Helios Orange a návaznou komunikaci se zákazníkem telefonickou a e-mailovou formou.

Pro tuto pozici je naprosto nutná cílevědomost, smysl pro detail a týmový duch..

Náplň práce:

Příjem a zpracování objendávky v informačním systému Helios Orange

Připravení dokladů pro zabalení zakázky skladníky

Komunikace termínu dodání se zákazíky telefonickou a e-maiovou formou

Jakého kandidáta hledáme:

Jste-li muž či žena se zájmem o dlouhodobou spolupráci, který se nebojí práce ve svižném tempu a nevadí Vám práce v kanceláři, jste pro nás ten pravý.

Hledáme samostatné a pečlivé kolegy či kolegyně schopné pracovat v mužském kolektivu.

Máte zkušenosti s přepravou ADR? Oceníme to. Ostatní zaškolíme. Důležité je chtít.

Za dobrou práci spravedlivá odměna:

Jednosměnný provoz

Měsíční základní mzda od 24500 CZK hrubého + osobní ohodnocení

5 týdnů dovolené

Příspěvek na stravování v rámci sravenkového paušálu v hodnotě 55 CZK

​Firemní akce

Parkování přímo u areálu firmy zdarma

Netradiční předvánoční dárek

A v neposlední řadě milý, přátelský kolektiv a slušné zacházení.

V případě zájmu zašlete Váš CV na adresu brno.personalni @stachema.cz