Inzerát již není k dispozici

Hledáme mistra do úklidové firmy, nabízíme různé bonusy!

Dlouholetá prosperující, úklidová společnost hledá do svých řad muže/ženu na pozici:

Provozního technika lakovny - mistra

Místo: Kvasiny

Nástup: Leden 2022

Náplň práce:• Organizace a dohled nad dodržováním pracovních postupů,• Dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci,• Tvorba materiálových požadavků pro Provozního vedoucího,• Řešení zástupů na svěřeném pracovišti,• Dohled nad zapracováním nových pracovníků úklidu,• Plnění plánu periodických prací,• Odpovědnost za dodržování platných směrnic a firemní legislativy.

Požadavky:• Zkušenost s vedením lidí nebo minimálně 1 rok praxe v oboru úklidových služeb,• Znalost práce na PC v prostředí MS Office,• Organizační schopnost a schopnost sociálního kontaktu,• Trestní bezúhonnost,• Praktické myšlení,• Schopnost přijmout odpovědnost,• Samostatný, aktivní přístup k výkonu funkce.

Nabízíme:• Zajímavou a odpovědnou práci v prosperující společnosti,• Motivující finanční ohodnocení,• Příjemný pracovní kolektiv,• Mobilní telefon, práce na HPP, benefity,

Nástup: ihned/dle domluvy

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu, tel. 736-516-099  Martin Schüler

Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Děkujeme předem za Vaše reakce.