Inzerát již není k dispozici

Skladník/nice - expedice zboží

NÁPLŇ PRÁCE: manipulace se zbožím - příprava zboží pro rozvoz

POŽADUJEME:

  • výpis z rejstříku trestů
  • zodpovědnost, komunikativnost

Práce vhodná pro muže i ženy, pouze noční směny.

Nástup možný ihned při splnění podmínek k nástupu.

PRACOVNÍ DOBA: pouze od 21:30 do 6:00.

NABÍZÍME:

  • dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • požitky na základě zaměstnaneckého fondu
  • zvýhodněné volnočasové aktivity
  • další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele

KONTAKTNÍ OSOBY:

  • e-mailem zaslat životopis email odstraněn
  • Halama Jiří, tel.:mobil odstraněn, 724 701 051, e-mail: jiri.halama@voddrubez.cz