Zkuste jít nabrigadu.cz ?

Seřizovač - Turnov - 200 Kč/h

Přijmeme pracovníky na seřizování strojů - zaučíme! - Turnov

Do mezinárodní společnosti hledáme seřizovače. - Na pozici Tě zaučíme!

Nástup možný ihned.

Náplň práce:
Seřizování automatických vakuových linek na hale.
Odstraňování poruch v průběhu pracovního procesu.
Kontrola nastavení správných parametrů stroje.
Údržba stroje.
Výměna nástrojů, materiálu, rozjezd zakázky v požadované kvalitě,
Průběžná kontrola kvality.

Požadujeme:
Vyučení/praxe ve strojírenském oboru výhodou, nikoliv podmínkou
Ochota, odpovědnost a spolehlivost
Časová flexibilita
Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
Stabilní zázemí
3 směnný provoz
Dlouhodobou spolupráci
Příplatky
Férové jednání
Zavodní stravování
Možnost záloh