Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

!! (Holíč) Operátor/ka výroby - mzda až 985 Eur/mes. + UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO!!

Náplň práce:

  • nanášení lepidla na kůži, koženku a ostatní polotovary potřebné pro výrobu
  • provádění natahování a zahýbání kůže a koženky, její ořezávání a všechny ostatní úpravy výrobků podle technologického postupu výroby
  • obsluha jednoduchých strojů - např. nahřívacích fénů
  • Jedná se o výrobu palubních desek do interiéru osobních automobilů různých značek

Požadujeme:

  • Preciznost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 754 EUR brutto + 50 Docházkový bonus + Prémie za produktivitu a nízkou zmetkovitost + Stravenky 3.83 EUR / 7,5 hod směny = Celková mzda 985 EUR brutto
  • možnost UBYTOVÁNÍ 1 Euro/noc
  • 3 směnný provoz
  • Týdenní zálohy
  • Starostlivost koordinátorem
  • Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní pomer na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce Holíč, SR

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů