Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

Skladník/čka, miesto výkonu práce Senica, práca na 1.smenu.

Náplň práce:

  • Nakládka a vykládka tovaru
  • Fyzická manipulácia s tovarom
  • Príjem tovaru na sklad, výdaj tovaru zo skladu

Požadujeme:

  • Manuálnu zručnosť
  • Fyzickú zdatnosť
  • Samostatnosť
  • Práca vhodná i pro absolventov
  • 2 – zmenný pracovný čas
  • Prax v oblasti obsluhy VZV – nie je potrebné platné osvedčenie

Ponúkame:

  • práca v stabilnej spoločnosti na HPP
  • základná zložka mzdy 800 Eur/mes. (Brutto) + dochádzkové a výkonnostné prémie
  • UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ – 1,50  Eur/noc
  • Miesto výkonu práce Senica

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů