PRÁCE S UBYTOVÁNÍM PRO PÁRY NÁSTUP IHNED BOSKOVICE - největší výběr kvalitní práce v Boskovice a okolí pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Strážný/strážná vězeňské stráže s náborovým příspěvkem

Náplň a druh práce:

Vykonávání strážní a kontrolní činnosti v objektech věznice.

Vaše úkoly budou spočívat v zajišťování střežení a eskortách vězněných osob.

Že nemáte předchozí praxi, nevadí, čeká Vás tříměsíční kurz v Akademii Vězeňské služby. Budete se učit zákony a další předpisy, sebeobranu, pořadovou přípravu, psychologii a také střelbu i vše o zbraních.

Očekáváme

· minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou

· občan České republiky starší 18 let

· osobnostní, zdravotní a fyzická způsobilost k výkonu služby

· bezúhonnost dle § 14 zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů

Nabízíme:

  • Služební příjem od 31.970,- až cca 40.380,- (s ohledem na praxi a zařazení ve služebním poměru)
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75 000 Kč.
  • Možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb, rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, závodní stravování.
  • Dovolená v délce 6 týdnů v kalendářním roce.
  • Po 15 odsloužených letech nárok na každoroční 14 denní ozdravný pobyt a výsluhový příspěvek v případě skončení služebního poměru.

Písemnou žádost o přijetí do služebního poměru, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte pouze na emailovou adresu email odstraněn. Při nesplnění vyhlášených inzerovaných podmínek, nebude na žádost reagováno.