Inzerát již není k dispozici

Hrotař/ka

Pracoviště: Hedvikov 1, Třemošnice 538 43 a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42

Pracovní náplň: ruční opracování a vizuální kontrola hliníkových odlitků.

Požadavky: ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost a spolehlivost

Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif,závodní lékař v areálu firmy,

závodní jídelnu a příspěvek na stravování,permanentku na tenisové kurty,věrnostní odměny a možnost ubytování

Kontakt: životopis e-mailem na: email odstraněnnebo l.vesela@kovolis-hedvikov.cz, poštou na personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky s Kateřinou Altmannovou, tel.:mobil odstraněn, 773 771 217 nebo s Danielou Žižkovou, tel. 469 619 115 nebo 777 619 110.