Zkuste jít nabrigadu.info ?

PRÁCE NÁSTUP IHNED MASÉR MODŘICE - největší výběr kvalitní práce v Modřice a okolí pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

Mistr- ová montáže

MISTR - OVÁ MONTÁŽE

Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • organizace práce na výrobních linkách
  • koordinace výroby, spolupráce s lisovnou
  • odpovědnost za dodržování standardům dle normy ISO TS 16949
  • plánování výroby dle požadavku zákazníků a úzká spolupráce s oddělením logistiky a skladem
  • dohled nad evidencí zmetkovitosti
  • vytváření a uzavírání výrobních příkazů
  • evidence docházek zaměstnanců
  • delegování a hodnocení zaměstnanců
  • školení zaměstnanců.

Požadavky:

Uživatelská znalost MS Office, Helios Nephrite výhodou, znalost IATF 16949, ISO 9001,

Časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, přesnost, důslednost, rozhodovací schopnost, dobrý zrak.

NABÍZÍME: stravenkový paušál, motivační finanční ohodnocení- bonus, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění, aj.

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na číslemobil odstraněnv PO-PÁ v době od 8:00-16:00 hodin,

e-mailem na email odstraněnnebo osobně v sídle firmy BRANO a.s. SBU PL Zubří.

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů