Inzerát již není k dispozici

OLMAN SERVICE s.r.o.

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ - BRNO

Jsme společnost OLMAN SERVICE, s.r.o. zabývající se komplexními službami v oblasti správy nemovitostí a působíme úspěšně na trhu 30 let.

Do svého týmu hledáme na centrálu firmy v Brně – Bystrci MZDOVOU ÚČETNÍ - MZDOVÉHO ÚČETNÍHO.

  • Máte zkušenosti a praxi v tomto oboru, naplňuje Vás práce s čísly a nevadí Vám každodenní komunikace s lidmi?
  • Máte pozitivní přístup a uvítáte práci ve firmě s rodinnou atmosférou a přátelským kolektivem?

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • znalost mzdového programu VEMA vítána
  • znalost mzdové a personální problematiky
  • znalost srážek ze mzdy, exekuce a insolvence
  • práce na PC, sada MS Office – Excel aktivně

Co vás čeká:

  • kompletní vedení mzdové a personální agendy
  • kompletace personálních podkladů
  • zpracování a správa exekucí a insolvencí zaměstnanců
  • roční zúčtování daně z příjmu

Co vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní rostoucí firmy rodinného charakteru
  • zaškolení a podpora kolegů při zaučení
  • moderní pracovní prostředí
  • práce na HPP – plný úvazek
  • občerstvení na pracovišti
  • stravenky
  • služební mobilní telefon
  • hrazené školení a další vzdělávaní v dané problematice
  • mzda (30.000 – 40.000 Kč měsíc)

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis s aktuální fotografií.

Rádi se s Vámi osobně setkáme na osobním pohovoru.