Inzerát již není k dispozici

Mark2 Corporation Czech a.s.

Strážný/á pro průmyslový areál

Co říká M2C o pozici

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:

o Ochrana majetku klienta

o Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci objektu

o V případě potřeby komunikace s policií

Požadavky:

o Fyzická zdatnost

o Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

o Pracovní poměr na dobu neurčitou

o Práci ve směnném provozu

o Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

o Příspěvek na stravování

o Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

oTýdenní zálohy

o Výroční odměny

o Zvýhodněné volání O2

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linkumobil odstraněn.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.