Zkuste jít nabrigadu.cz ?

Noční recepční v hotelu COSMOPOLITAN BOBY CENTRUM

Info: Pro naše hotely hledáme vhodné uchazeče na pozici denního recepčního. Práce je vhodná i pro studenty VŠ.

Pracovní náplň: - administrativní a provozní zajištění chodu recepce v nočních hodinách - péče o hotelové hosty - komunikace a vyřizování požadavků hostů - pracovní doba 7:00 - 19:00 anebo 19:00-7:00 (min. 10 směn měsíčně)

Požadujeme: - příjemné vystupování - dobré komunikační schopnosti - Český a anglický jazyk - motivaci k práci , zkušenosti jsou vítané

Nabízíme: - motivační finanční ohodnocení (systém bonusů) - možnost profesního růstu - zaměstnanecké stravování - balíček zaměstnaneckých výhody a benefitů - firemní a teambuildingové akce - nástup možný ihned Práce na DOPP a ŽL