PRÁCE ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK PRO ŽENY BARMAN - největší výběr kvalitní práce pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

200 Kč/h SERVISNÍ TECHNIK IT a INTERNET - BENEFITY

Práce u poskytovatele připojení do internetu, aktivní i pasivní síťové technologie. Ideální pro studenty IT, telekomunikací apod., vhodné jako praxe do budoucna. Pouze dlouhodobá spolupráce (minimálně 6 měsíců).

Pracovní náplň:

- připojování zákazníků do Internetu

- komunikace se zákazníky

- řešení technických požadavků zákazníků

- práce v terénu, pokládka kabeláže, instalace bezdrátových spojů, svařování optických vláken

- konfigurace síťových prvků

Požadujeme

- manuální zručnost (!)

- čas na práci nejméně 2 dny v týdnu (!)

- alespoň základní znalost počítačových sítí

- řidičský průkaz sk. B (časté jízdy po Brně)

- bydliště v Brně

- česky/slovensky plynule, angličtina výhodou

Nabízíme

- zajímavou práci u poskytovatele internetu

- pracovní doba dle domluvy, vhodné pro studenty

- platíme školení, kurzy a konference v oboru

- získání praktických zkušeností do budoucna

- možnost bakalářských a diplomových prací

- plat po zapracování 180-200 Kč/h (dle znalostí a pracovního nasazení)