Inzerát již není k dispozici

Obchodní zástupci

Hledáme talentovaného obchodníka, který má ambice a osobnostní předpoklady jednat a domlouvat obchod na vyšší úrovni, a to v němčině na úrovni rodilého mluvčího. Nezáleží nám tolik na délce vaší praxe, ale na vašich schopnostech, včetně schopnosti rychle se učit a posouvat dál.

Náplň práce:

" Obchodní činnost směřující k zajištění nových zakázek

" Komunikace s novými i stávajícími zákazníky

" Odpovědnost za svěřené zákazníky

" Tvorba cenových a technických nabídek, prezentací

" Cenové vyjednávání, uzavírání obchodních smluv

" Zajišťování odbytu, dodržování a hodnocení plánu odbytu

Požadavky na uchazeče:

" Praxi v obchodní činnosti

" Nadprůměrné komunikační schopnosti

" Výborné vyjednávací dovednosti

" Výborné organizační schopnosti

" Samostatnou, otevřenou osobnost s empatií, vytrvalostí, flexibilitou a ochotou se učit novým věcem

" Znalost NĚMECKÉHO JAZYKA na úrovni rodilý mluvčí

" Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout:

" Motivující, stabilní a perspektivní zaměstnání

" Možnost seberealizace a profesního růstu

" Příjemné pracovní prostředí

" Služební notebook a mobilní telefon

" 25 dnů dovolené

" Příspěvek na obědy

" Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud budete splňovat všechny požadavky na danou pozici, budeme Vás telefonicky kontaktovat a domluvíme se společně na osobním pohovoru. Kontakt na tel, na mail.