PRÁCE NA ŽIVNOSTENSKÝ LIST PRACOVNÍK OSTRAHY HRADČANY - největší výběr kvalitní práce v Hradčany a okolí pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Key account manager

Náplň práce:

  • Obchodní činnost směřující k zajištění nových zakázek
  • Komunikace s novými i stávajícími zákazníky
  • Odpovědnost za svěřené zákazníky
  • Tvorbu cenových a technických nabídek, prezentací
  • Cenové vyjednávání, uzavírání obchodních smluv
  • Zajišťování odbytu, dodržování a hodnocení plánu odbytu
  • Realizace vymáhání pohledávek

Požadavky na uchazeče:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici, prokazatelné obchodní zkušenosti
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Flexibilita, samostatnost, týmový duch
  • Tah na branku
  • Německý jazyk pokročilý podmínkou
  • Anglický jazyk středně pokročilý výhodou

Benefity:

  • Pružná pracovní doba
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Vzdělávání
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Prémie a odměny
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na obědy

Kontakt na tel., na mail.