Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ PC a AD

Pracovní náplň

  • správa PC, notebooků, tiskáren a periferií,
  • správa koncových zařízení pomocí Intune,
  • podíl na zajišťování dodávek spotřebního materiálu, na jeho výdeji a vedení evidence,
  • zajišťování uživatelské podpory v oblasti práce na PC,
  • zajišťování provozuschopnosti AV techniky v posluchárnách a učebnách,
  • příprava specifikací výběrových řízení pro nákup malé výpočetní techniky,
  • správa a údržba klientských certifikátů (banky, TCS personal, kvalifikované certifikáty),
  • komunikace s externími dodavateli,
  • spolupráce při tvorbě podkladů pro rozvoj IT služeb a informačních systémů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání,
  • znalost konfigurace OS Windows 10 a Windows 11,
  • znalost Microsoft Office 2010 a vyšší a jejich instalace a konfigurace,
  • znalost instalace a konfigurace základních e-mailových klientů (Outlook, Thunderbird),
  • přehled v oblasti malé výpočetní techniky na trhu (PC, notebooky, tablety, periferie),
  • znalost a orientace v Active Directory a ve správě Windows Serveru výhodou,
  • znalost služeb Microsoft 365 výhodou,
  • znalost SQL výhodou,
  • bezproblémová komunikace s uživateli,
  • ochota učit se nové věci a rozvíjet své znalosti,
  • komunikativnost, vstřícnost, zodpovědnost,
  • proaktivní přístup k řešení pracovních úkolů, analytické myšlení,
  • znalost VŠ prostředí výhodou,
  • základní znalost Aj

Nabízíme

  • zajímavou práci s možností profesního rozvoje,
  • perspektivu zaměstnání,
  • zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování,
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.

Nástup od: 1. 6. 2024 nebo dle dohody.

Pracovní úvazek: plný.

Pracovní poměr: doba určitá s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Mzda: od 35 000 Kč dle Mzdového předpisu JU.

Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením

„Pracovník CIT / Správce PC a AD“ zašlete na e-mail: email odstraněndo 15. 5. 2024.

Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů