Inzerát již není k dispozici

Spisový pracovník/pracovnice

První kontakt písemný, výběrové řízení.

Hlavní náplň činnosti:

  • zajištění chodu podatelny a výpravny dle Spisového řádu
  • vyhledávání a poskytování uložené spisové dokumentace podle stanovených postupů
  • zajištění archivních prací a vedení příručního skladu
  • zastupování referenta dopravy

Kvalifikační a další požadavky:

  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
  • odolnost proti stresu
  • odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost

Pracovní podmínky:

  • platové zařazení v 8. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
  • pružná pracovní doba - plný úvazek
  • předpokládaný nástup od 1. června 2024
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 2. května 2024 na e-mailovou adresu email odstraněn

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Bližší informace: www.uradprace.cz/Kariéra na ÚP ČR/Olomoucký kraj.