STRÁŽNÁ/Ý

Požadujeme:

  • občan ČR starší 18 let
  • bezúhonnost
  • zdravotní a osobnostní způsobilost

Náplň pracovní činnosti:

  • Výkon strážní služby na strážních stanovištích ve vazební věznici, věznici, ústavu nebo na vnějším střeženém pracovišti a výkon eskortní služby při eskortování vězněných osob a chovanců mimo vazební věznici, věznici nebo ústav...

Nabízíme jistotu zaměstnání a nadstandardní benefity (závodní stravování, možnost využívání zaměstnanecké posilovny, tábory pro děti příslušníků a zaměstnanců, finanční příspěvek na stravování, rekreaci, kulturu, sport nebo penzijní spoření).

Při zájmu o přijetí do služebního poměru příslušníka VS ČR zašlete strukturovaný životopis na personální oddělení Věznice Rapotice prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb nebo elektronickou cestou (email odstraněn). Nebo volejte na telefonní číslamobil odstraněn, 546 433 212, 601 121 992 nebo 778 487 381.