Inzerát již není k dispozici

vedoucí divize

Náplň práce:

  • práce na PC - základní znalost programů Excel, Word
  • kontrola výkonu činností strážní služby
  • zabezpečení převzetí nových objektů ostrahy
  • kontrola organizace školení strážných a jejich účast na školení
  • porady na vedení společnosti
  • přímá pomoc při vyplňování výkazů práce
  • pracovní činnost z hlavní části v terénu na přidělených objektech ostrahy
  • zabezpečení pracovních a školících podmínek pro zaměstnance na přidělených střediscích

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • spolehlivost a flexibilitu
  • certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
  • praxe v oboru bezpečnostních služeb výhodou
  • vhodné i pro OZP, OZZ
  • výpis z rejstříku trestů
  • řiď.průkaz B a aktivní řidič

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
  • zázemí stabilní firmy
  • možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
  • služební vozidlo, notebook a telefon
  • mzdové ohodnocení 24 000 Kč + odměna za činnost 0 - 10 000 Kč (dle kvalifikace, zkušeností a výsledků)

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky Po - Pá 8 - 14 hodin