PRÁCE S UBYTOVÁNÍM PRO PÁRY ДЛЯ УКРАЇНЦІВ - PRO UKRAJINCE ČESKÁ KUBICE - největší výběr kvalitní práce v Česká Kubice a okolí pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

ZÁMEČNÍK, ZÁMEČNICE - STEHAŘ (DIVIZE STROJÍRNA) "NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK"

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.:mobil odstraněn, mob.: 605 961 560, e-mail: email odstraněn

Životopis zašlete na uvedený e-mail.

POŽADUJEME:

  • SOU - vyučen v oboru "zámečník" výhodou
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Zkoušky ZK311, ZK135-W01 (základní CO2 + pálení)
  • Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
  • Samostatnost a flexibilita
  • Ochota pracovat ve 2 směnném provozu

NABÍZÍME:

  • "NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 40 000 Kč"
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Náborový příspěvek (u vybraných profesí)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefitní program Benefit plus
  • Motivační odměňování
  • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Vánoční dárky
  • Zázemí stabilní a seriózní společnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Provádí skládání svařence podle výkresové dokumentace
  • Připravuje a stehuje svařence pro svářeče
  • Provádí rýsování dílců pro opracování
  • Provádí samostatné čtení a činnosti dle technické dokumentace
  • Provádí pálení ručně a strojkem, rovnání dílců plamenem a pod lisem

MOŽNÝ NÁSTUP:

  • Ihned

PŘEDPOKLÁDANÁ MZDA:

  • Průměrná hrubá hodinová sazba od 200,- do 250,- Kč

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK JE STANOVEN VE VÝŠI 30 000 Kč