PLÁNOVAČ/-KA AVÝROBY divize STROJÍRNA

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.:mobil odstraněn, 605 961 560, e-mail: email odstraněn

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání technického zaměření.
  • Znalost technologie strojírenské výroby (obrábění, svařování aj)
  • Praxi na obdobné pozici.
  • Výbornou znalost práce na PC (MS Office, IFS výhodou).
  • ŘP sk. B.
  • Samostatnost, proaktivní přístup k práci, organizační schopnosti.

NABÍZÍME:

  • Zvýhodněný telefonní program.
  • Akce nejen pro zaměstnance (ples, sportovní den, dětský den, den otevřených dveří).
  • Podporu volnočasových aktivit.
  • Vánoční dárek.
  • Další výhody dle platné kolektivní smlouvy.
  • Týden dovolené navíc.
  • Dotované firemní stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Příspěvek na dopravu.
  • Cafeterijní benefitní systém s kartou Benefit Plus.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Provádí tvorbu a aktualizaci výrobního plánu na základě objednávek.
  • Kontroluje plnění plánu výroby.
  • Provádí kapacitní rozbory a propočty.
  • Provádí vyhodnocování odchylek výrobního plánu.
  • Provádí nastavení kapacit pracovišť a zdrojů.
  • Provádí řízení zakázek v oblast plánování v informačním systému IFS.
  • Kontroluje úplnost podkladů pro výrobní objednávku včetně zajištění materiálu.
  • Vytváří skladové transakce včetně udržování skladové evidence.