Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

DÍLENSKÝ KONTROLOR/-KA (OBSLUHA MAGNETOFLUXU)

KO: Hrancová Sabrina Ing., tel.:mobil odstraněn06, +420 553 872 173, e-mail: email odstraněn

POŽADUJEME:

  • Vzdělání nerozhoduje.
  • Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou.
  • Obsluha manipulačního vozíku výhodou.
  • Samostatnost a flexibilita.
  • Ochota pracovat v 3 směnném provozu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Provádí vizuální kontrolu výkovků.
  • Provádí povrchovou úpravu výkovků.
  • Provádí broušení výkovků.
  • Obsluhuje magnetoflux. Provádí odpis operace v IFS na dílenských terminálech.

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené.
  • Dotované závodní stravování.
  • Příspěvek na dopravu.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Benefitní program Benefit plus.
  • Motivační odměňování.
  • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky.
  • Vánoční dárky.
  • Zázemí stabilní a seriózní společnosti.

PŘEDPOKLÁDANÁ MZDA: průměrná hrubá hodinová sazba od 160 Kč.

MOŽNÝ NÁSTUP: Ihned nebo dle domluvy

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz.

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů