Inzerát již není k dispozici

Ostraha prodejny Kaufland

  1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Prosíme NECHODIT na pobočku. První kontakt je nutný telefonicky v Po-Pá v době 9:00 - 16:00 h. na č.mobil odstraněnnebo na e-mailem: email odstraněn

Požadujeme: čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme). Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe výhodou. Nástup možný IHNED.

Náplň práce: strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.