Inzerát již není k dispozici

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Výrobní dělník - mzda od 30.700,- Kč čistého + ubytování

Hledáte zajímavou práci v příjemném prostředí? Máme pro Vás bomba práci! Práce s ubytováním ve dvousměnném provozu.

Nabízíme:

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10.000,- KČ!
  • Nástupní mzda 30.700,- Kč/měs. čistého včetně prémií a diet
  • Po zkušební době mzda 31.500,- Kč/měs. čistého včetně prémií a diet
  • Diety 237,- Kč/den
  • Čtvrtletní odměny až 4.000,- Kč podle plnění plánu
  • Roční odměna celá jedna mzda podle plnění plánu
  • 7.000,- Kč za doporučení nového zaměstnance
  • Příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod.
  • Příplatek za přesčas přes týden 33 %
  • Příplatek za přesčas o víkendu 50 %
  • 30 dní dovolené
  • Zajištěné ubytování s příspěvkem
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Možnost finanční zálohy
  • Možnost přesčasů
  • Práce pouze na dvě směny (R-O) - 7,5 hod.

Pracovní náplň:

  • Obsluha strojů a zařízení
  • Manipulace s těžkými břemeny
  • Činnost související s přepravou, skladováním, balením, ničením a zkoušením výrobků

Požadujeme:

  • Čistý trestní rejstřík (výpis z rejstříku trestu)
  • Dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost

Místo výkonu práce: Pardubice