Inzerát již není k dispozici

Mark2 Corporation Czech a.s.

Obsluha kamer - Praha

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linkumobil odstraněn.

Co říká M2C o pozici

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:

o Obsluha bezpečnostních systémů - práce s kamerovým systémem

o Zpracování reportů a vedení evidence o průběhu služby

o Telefonická komunikace

Požadavky:

o Znalost práce na PC - podmínkou

o Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory

o Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

Pro potřeby OZP zaměstnanců bezbariérové pracoviště v příjemném kolektivu a moderním technologickém prostředí s možností občerstvení a individuálního plánování směn, dále:

o Náborový příspěvek pro OZP ve výši 20 000 Kč

o Pracovní poměr na dobu neurčitou

o Zvýhodněné volání O2

o MultiSport kartu

o Příspěvek na stravování

o Nástup možný IHNED

o Odborné zaškolení zkušenými zaměstnanci

o Relaxační zónu

o Možnost profesního růstu

o Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

o Přátelský kolektiv

o Možnost týdenních výplat

o Příspěvek na ubytovnu + možnost zajištění ubytovny

o Výroční odměny

o Happy days

Práci v 8 mi a 12 ti hodinových směnách, práci vhodnou i pro ŽENY

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.