Inzerát již není k dispozici

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Prodavač / Prodavačka

  1. kontakt: Sokolová Markéta Bc., tel.:mobil odstraněn(8:00-18:00), e-mail: email odstraněnosobně na adrese: Nad Lesním divadlem 99, 142 00 Praha 4, od 8 - 13 hodin

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Praze 4 kolegu/kolegyni na pozici Prodavač/ka (prodejna se nachází v budově Penny Marketu)

Pracovní doba PO - PÁ ranní / odpolední směna a ranní směna v sobotu. Neděle je vždy volná.

Náplň práce:

" Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu

" Krájení a doplňování zboží do pultů

" Prezentovat zboží v pultech

" Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků

" Kontrola cenovek a správnosti údajů na cenovkách

" Kontrola kvality a čerstvosti zboží

" Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:

" Ochota pracovat na dvě směny - ranní / odpolední

" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

" Zodpovědný přístup k práci

" Samostatnost

Zaměstnanecké výhody:

" Práci ve stabilní české společnosti

" Multisport kartu

" Příspěvek na stravování ve mzdě

" Příspěvek na penzijní připojištění

" Odměnu za práci o víkendech a svátcích

" Výhodné zaměstnanecké nákupy masa

" Lázně

" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let

" Možnost práce i na DPP - brigádně

" Zaškolení na prodejně