Inzerát již není k dispozici

SPECIALISTA/SPECIALISTKA DÁVEK SSP A DÁVEK PĚSTOUNSKÉ PÉČE (ID 11004646)

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů

Specialista/ka dávek SSP a dávek PP (IDmobil odstraněn)

  • zástup za RD

Pracoviště:

Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Olomouci

Kontaktní pracoviště Prostějov

Oddělení SSP a dávek pěstounské péče

nám. Spojenců 2632/13

796 01 Prostějov

Hlavní náplň činnosti:

-zajišťování agendy státní sociální podpory a dávek pěstounské péče

-vedení správního řízení

-poskytování základního poradenství

-jednání s klienty

Kvalifikační a další požadavky:

-ukončené SŠ vzdělání s maturitní zkouškou

-dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel)

-odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost

-odolnost proti stresu

Pracovní podmínky:

-platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy

-pružná pracovní doba - plný úvazek

-předpokládaný nástup ihned případně od 15. května 2024

-pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)

Zaměstnanecké výhody:

-5 týdnů dovolené

-5 dní indispozičního volna (sick days)

-1 den volna na vyřízení osobních záležitostí

-stravenkový paušál

-příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb

-odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 2. května 2024 na e-mailovou adresu email odstraněn

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.