PRÁCE ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK SOKOLOV - největší výběr kvalitní práce v Sokolov a okolí pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

dělník technických služeb

z: 14.5.2024

Požadujeme:

střední vzdělání s výučním listem, řidičské oprávnění skupiny, B, řidičské oprávnění skupiny C výhodou.

Náplň práce:

opravy a údržba majetku města, zejména městského mobiliáře a pomocné práce při opravách nemovitostí,

sběr odpadků na území města,

čištění a škarpírka vybraných chodníků a komunikací,

obsluha oplocených stanovišť velkoobjemových kontejnerů,

řízení vozidel, provádění zimní údržby a očisty města,

údržba a běžné opravy motorových vozidel,

odstraňování sněhu traktorovou radlicí,

čištění komunikací a ploch (i ručními mechanizačními prostředky) od nečistot všeho druhu (hlíny, písku, bláta).

Nabízíme:

pracovní poměr na dobu neurčitou,

plat dle 5. platové třídy nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

možnost přiznání osobního příplatku, mimořádných odměn

jistota pravidelného příjmu,

stabilní místo výkonu práce,

dovolená na zotavenou v délce 5 týdnů,

5 dnů placeného indispozičního volna (sick days),

příspěvek na stravování,

příspěvek na čerpání služeb (např. wellness, lékárny atd. - Sodexo).

Nástup:

ihned, po dohodě.

Informace u kontaktní osoby:

PO, ST: 08:00-11:30 h, 12:30-17:00 h,

ÚT, ČT: 08:00-11:30 h, 12:30-14:00 h,

PÁ: 08:00-11:30 h, 12:30-13:00 h.